Kontaktpersoner

 

Gerhard Tetzlaff

VD / Teknisk rådgivare / Teknisk säljare
+ 46 (0)40 53 66 14
gerhard.tetzlaff@solectro.se
+ 46 (0)40 53 66 10

Specialområde: LPKF-system

Mattias Tetzlaff

Projektledare / Teknisk rådgivare / Tekniska säljare
+46 (0)40 53 66 16
mattias.tetzlaff@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10

Specialområde: PLC-system, Automation, DATRON CNC, DATRON Dental

Michael Jensen

Servicechef
+46 (0)40 53 66 06
michael.jensen@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Serviceområde: PLC-system, isel-Automation, DATRON CNC, DATRON Dental, LPKF-system

Joakim Larsson

Servicetekniker
+46 (0)40 53 66 07
joakim.larsson@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Serviceområde: PLC-system, isel-Automation, DATRON CNC, DATRON Dental

Salih Akalan

CNC-operatör
+ 46 (0)40 53 66 15
salih.akalan@solectro.se
+ 46 (0)40 53 66 10

Karoline Ljung

Kundservice / Logistik /säljare
+46 (0)40 53 66 23
karoline.ljung@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10
Specialområde: CNC-verktyg, Dental-verktyg

Majken Wideen

Ekonomichef / Marknadsföring
+46 (0)40 53 66 21
majken.wideen@solectro.se
+46 (0)40 53 66 10

 

Senaste nytt

2017-04-13

Datron neo - kom igång med höghastighetsfräsning Läs mer

2016-10-05

Ny CNC-fräsmaskin från isel med rotations- och höghastighetsfrästeknik. Läs mer

2016-04-13

LPKF ProtoLaser U4 - UV lasersystem med ett brett bearbetningsspektrum för användning i utvecklingsmiljöer. Läs mer

2016-04-01

LPKF Contac S4 - säker genomplätering i utvecklingslabbet Läs mer

2016-03-16

LPKF ProtoMat E34 och E44 är dealiska för utbildning och utveckling. Läs mer

Mässkalender

2017-09-18 - 2017-09-23

Emo Hannover - The world of metalworking
Läs mer